VIP ROSSINI

Jelly beans tootsie roll powder cake
apple pie tart topping sweet.

50 GR NETTO/DZIEŃ

Wypożyczalnia zastawy stołowej

Jeżeli organizujecie Państwo przyjęcie, a nie macie do dyspozycji jednolitego, efektownego i jednocześnie praktycznego w takich sytuacjach sprzętu, pomocą służy wypożyczalnia zastawy stołowej Banquete Partner. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, a jakość oprzyrządowania bankietowego, które posiadamy w naszej ofercie jest najwyższa.
Nasza wypożyczalnia zastawy stołowej wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom, dostarczając sprzęt idealnie przygotowany do użycia. Po przyjęciu bezpłatnie zajmujemy się myciem, co w zdecydowany sposób Państwa odciąża.
Wypożyczalnia zastawy stołowej Banquete Partner oferuje: wysokiej jakości porcelanę marki Seltmann Weiden o wzmocnionych brzegach i twardości; kieliszki i szklanki; sztućce; szklane półmiski i patery; podgrzewacze; fontanny czekoladowe; termosy i termoporty. Do pełni oferty, jaką szczyci się wypożyczalnia zastawy stołowej należy jeszcze dołączyć sprzęt bufetowy (deski do sera, coffee pot's, etażerki kilkupoziomowe, kamienne stojaki na etykiety, stojaki na owoce, talerze na stojaku, lustra bankietowe, coolery, tace kelnerskie, koszyki na pieczywo, dzbanki, wiaderka do szampana, patery, podstawy do szampana), dystrybutory (dyspensery do mleka, dyspensery do soku ze schładzaczem, urny do kawy) oraz krzesła i stoły (krzesła stołowe, krzesła z pokrowcami, stoły koktajlowe, stoły okrągłe, stoły prostokątne).
Wypożyczalnia zastawy stołowej Banquete Partner to gwarancja profesjonalizmu, udanego przyjęcia, a tym samym Państwa satysfakcji. Szczegółową ofertę zawiera nasza główna strona, na którą serdecznie zapraszamy.