VIP ROSSINI

Jelly beans tootsie roll powder cake
apple pie tart topping sweet.

50 GR NETTO/DZIEŃ

Wypożyczalnia stołów

Firma Banquete Partner może stać się dla Państwa doskonałym partnerem i pomocnikiem w organizowaniu wytwornego przyjęcia, a prowadzona przez nas wypożyczalnia stołów może okazać się nieocenionym rozwiązaniem.
Jak wiadomo każdy bankiet wymaga odpowiedniej oprawy, której podstawą jest oczywiście miejsce i niezbędny sprzęt. Nierzadko zdarza się, że nie macie Państwo w posiadaniu wszystkich potrzebnych przedmiotów i akcesoriów, a zakup tego wszystkiego jest w danym momencie niemożliwy. Nasza wypożyczalnia stołów służy Państwu pomocą nie tylko w zakresie mebli bankietowych, takich jak stoły i krzesła, ale także w kwestii pozostałych dodatków. Będą to między innymi: porcelana i zastawa stołowa najwyższej klasy, sztućce, szklanki i kieliszki, wszelkiego rodzaju patery i tace, niezwykle estetyczny i praktyczny sprzęt bufetowy, czy dystrybutory do napojów.
Wśród mebli przeznaczonych na przyjęcia nasza wypożyczalnia stołów posiada krzesła stalowe i z pokrowcami, oraz stoły koktajlowe, okrągłe i prostokątne. Jako profesjonalna wypożyczalnia stołów dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były efektowne, stylowe i niezkazitelnie czyste.
Zachęcamy do skorzystania z usług, które świadczy wypożyczalnia stołów Banquete Partner, ponieważ są one gwarancją doskonałej jakości i profesjonalizmu. Zdjęcia proponowanego przez nas sprzętu oraz pozostałe szczegóły oferty znajdują się na głównej stronie, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.