VIP ROSSINI

Jelly beans tootsie roll powder cake
apple pie tart topping sweet.

50 GR NETTO/DZIEŃ

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Banquete Partner służy Państwu pomocą przy trudnym procesie organizacji przyjęcia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jakich problemów nastręcza zgromadzenie wszytskich detali składających się na udany bankiet. Wykwintne potrawy i pięknie przystrojone stoły nie obędą się bowiem bez wysokiej klasy zastawy, porcelany, czy kieliszków. Nasza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego dysponuje sprzętem bankietowym, którego jakość, styl i marka nie pozostawiają nic do życzenia.
Porcelana stołowa, którą posiadamy, jest to klasyczna, biała zastawa produkowana przez niemiecką fabrykę Seltmann Weiden. Prócz walorów jakościowych i estetycznych ma ona także wyjątkowe zdolności magazynowania ciepła, a raz wprowadzona energia cieplna jest oddawana bardzo powoli.
Prócz porcelany i elementów szklanych wykonanych ze szkła kryształowego z unikalną domieszką magnezu, wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferuje Państwu inny, przydatny w takich okolicznościach sprzęt. Będą to:krzesła i stoły (krzesła stalowe i z pokrowcami, stoły: koktajlowe, okrągłe, prostokątne), wyposażenie bufetu (deski do sera, coffee pot's, etażerki kilkupoziomowe, kamienne stojaki na etykiety, stojaki na owoce, talerze na stojaku, lustra bankietowe, coolery, tace kelnerskie, koszyki na pieczywo, dzbanki, wiaderka do szampana, patery, podstawy do szampana), czy sztućce. Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego nieustannie powiększa swoją ofertę, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Polecamy Państwu skorzystanie z naszych usług. Jesteśmy firmą kompetentną, profesonalną i w stu procentach wywiązujacą się z warunków umowy i wyznaczonych terminów. Jako wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego dostarczymy Państwu sprzęt, który przerośnie Wasze oczekiwania. Szczegóły tej bogatej oferty można znaleźć na naszej głównej stronie.