VIP ROSSINI

Jelly beans tootsie roll powder cake
apple pie tart topping sweet.

50 GR NETTO/DZIEŃ

Wypożyczalnia sprzętu cateringowego

Firma Banquete Partner to najwyższej jakości wypożyczalnia sprzętu cateringowego, którego obecność na wysokiej klasy przyjęciach jest niezbędna.
Jako wypożyczalnia sprzętu cateringowego jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania w tym zakresie. Stale też uzupełniamy nasz asortyment o sprzęt, którego zapotrzebowanie Państwo zgłaszacie.
Nasza kompleksowo zaopatrzona wypożyczalnia sprzętu cateringowego dostarczy Państwu porcelanę; kieliszki i szklanki; sztućce; szklane półmiski i patery; podgrzewacze; fontanny czekoladowe; termosy i termoporty; deski do sera; coffee pot's; etażerki kilkupoziomowe; kamienne stojaki na etykiety; stojaki na owoce; talerze na stojaku; lustra bankietowe; coolery; tace kelnerskie; koszyki na pieczywo; dzbanki; wiaderka do szampana; patery; podstawy do szampana; dystrybutory, czy wyposażenie meblowe.
Wypożyczalnia sprzętu cateringowego działa niezwykle sprawnie. Zamówione przez Państwa naczynia dowieziemy idealnie czyste, posegregowane, a tym samym gotowe do natychmiastowego użycia. Co ważne, po przyjęciu to my zajmujemy się myciem całego oprzyrządowania, bez dodatkowych opłat z Państwa strony.
Nasze usługi są w pełni dostosowane do Państwa potrzeb, a wypożyczalnia sprzętu cateringowego Banquete Partner stale się rozwija. Dlatego warto zapoznać się z naszą główną stroną i zgłębić szczegóły oferty