VIP ROSSINI

Jelly beans tootsie roll powder cake
apple pie tart topping sweet.

50 GR NETTO/DZIEŃ

Wypożyczalnia gastronomiczna

Zorganizowanie udanego i wykwintnego przyjęcia to duże wyzwanie, na które musi składać się wiele kompatybilnych elementów. Aby przedsięwzięcie było idealne, każdy detal musi być dopracowany do perfekcji. Jednym ze szczegółów, o które należy zadbać jest odpowiednia zastawa stołowa.
Nasza wypożyczalnia gastronomiczna pozwoli Państwu wyposażyć salę bankietową w odpowiednią zastawę stołową oraz porcelanę najwyższej jakości. Banquete Partner to firma kompetentna, która ma szerokie doświadczenie w pomocy przy organizacji przyjęć.
Jako najlepsza wypożyczalnia gastronomiczna, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Sprzęt, który dostarczymy będzie czysty, odpowiednio posegregowany i zabezpieczony, a jednocześnie gotowy do natychmiastowego użycia. Co ważne czyszczenie wyposażenia leży w naszej gestii, co tylko świadczy o jakosci usług, jakie wykonuje wypożyczalnia gastronomiczna Banquete Partner.
Nasza zastawa i porcelana to produkty znanych i cenionych zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku firm. Wypożyczalnia gastronomiczna Banquete Partner oferuje sprzęt klasyczny i uniwersalny, o dużych walorach estetycznych i jednocześnie praktycznych. W celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i dołączonym do niej cennikiem, polecamy wejście na główną stronę. Jeżeli zależy Państwu na kompleksowych i profesjonalnych usługach dotyczących oprzyrządowania niezbędnego na bankietach, nasza wypożyczalnia gastronomiczna służy pomocą.